~ Hakkımızda ~

Dodanlı-e1510573818905

100 seneden fazla bir geçmişe sahip olan Dodanlı tekstil kendi sektörünün en eski markalarındandır.

Dodanlı Tekstil, %100 pamuklu perdelik, döşemelik, çocuk ve bebek tekstil ürünleri, mutfak tekstil ürünleri, masa örtüleri ve yatak odası takımları üretmektedir.

Döşemelik ve çocuk odası ürünlerinde Türk pazarında haklı ve önemli bir payımız bulunmaktadır. Sektördeki yerimizi, titiz çalışmalarımıza, desen ve renk seçiminde sergilediğimiz özene, müşterilerimize gösterdiğimiz saygı ve anlayışa, müşterilerimizi memnun etmede harcadığımız çabaya borçluyuz.

Amacımız, yüksek kalite ve ince zevkli yansıtan tasarımlarımızla pamuğun rahatlatan dokunuşunu hissettiren seçkin ürünlerimizle müşterilerimizin beğenisini kazanmaktır.

Türkiye pazarı dışında, ürünlerimizi başta Avrupa olmak üzere Arap Ülkeleri, Ortadoğu pazarı ve Uzakdoğu ülkelerine ihrac etmekteyiz. Her sene katıldığımız yurt içi ve yurt dışı uluslararası fuarlarda ürünlerimizi sergilemekteyiz.

200 copy

Minix by Dodanlı; tekstil sektörünün liderlerinden Dodanlı Tekstil Grubu ‘nun bir parçasıdır.

Tekstil sektöründeki 100 seneyi aşan tecrübelerimizi şimdi Minix by Dodanlı ile bebek sektörüne getirdik.

Müslin örtü, omuz bezi ve ağız bezlerinden oluşan müslin bezi koleksiyonumuzu sizler için en güzel desenleri seçip, bir araya getirdik. Dünya ‘nın en yumuşak kumaşlarından biri olan Ege Pamuğunu, Alman teknolojisiyle siz ve bebeğinizin konforu için dokuduk.

Prizma-Home-500x350

Prizma Home , Prizma Tekstil’in internet satış mağazası olup 5 senedir  hizmet vermektedir.

Online alışveriş konusunda yaşanabilen problemlerin aksine asıl amacı her zaman müşteri odaklı çalışmak olan PrizmaHome, müşterilerine verdiği kaliteli hizmet ile internet alışverişinin aranan markalarında olmuştur.

Minix by Dodanlı olarak satışlarımızı e-ticaret sitemiz olan Prizma Home üzerinden gerçekleştirmekteyiz. Güvenli alışverişler dileriz.