Hayvanlar Alemi Müslin Omuz Bezi Seti

Hayvan Desenli Müslin Omuz Bezi

3 adet 44 cm x 47 cm Müslin Omuz Bezi

 89,00 ₺ (KDV dahil)

Hayvanlar Alemi Müslin Omuz Bezi Seti

Ürün Hakkında

Bebek tekstilinde bebeklerin rahatlığı ve sağlığı için kumaşın yumuşaklığı çok önemlidir. Sizler için en iyisini yaptık. Dünya’nın en yumuşak pamuklarından sayılan, 100% Ege Pamuğundan dokunan müslin örtülerimiz Alman OEKO-Tex standartlarında üretilmiş olup, bebeğinizin cildi için en yumuşak ve sağlıklı halini almıştır. 

Kutunun İçindekiler

Müslin Omuz Bezi Setlerimiz içinde sizler için özenle kombinlediğimiz üç adet 44 cm x 47 cm müslin omuz bezi gelmektedir. Bir adet panda desenli müslin omuz bezi, bir adet tilki desenli müslin omuz bezi, bir adet de koala desenli müslin omuz bezi gelmektedir. Doğal kraft kağıdından üretilen zarflarımız şık görüntüsü sayesinde çok düşünceli ve tatlı bir hediye de olabilir.

Kullanım Talimatları

Yüzde yüz Ege Pamuğundan üretilen müslin örtülerimiz makinede yüksek sıcaklıklarda kolaylıkla yıkanabilir. Ürün yıkandığından yumuşak, bürümcüklü bir hal alır. Ütülediğiniz takdirde eski haline dönecektir. Müslin örtünüzü bebeğinizin arzusu üzerine ister bürümcüklü, ister düz bir şekilde kullanabilirsiniz.