Mingo Müslin Ağız Bezi Seti

Flamingo Desenli Ağız Bezi

6 adet 20 cm x 20 cm Müslin Ağız Bezi

 39,00 ₺ (KDV dahil)

Mingo Müslin Ağız Bezi Seti

Ürün Hakkında

Bebek tekstilinde bebeklerin rahatlığı ve sağlığı için kumaşın yumuşaklığı çok önemlidir. Sizler için en iyisini yaptık. Dünya’nın en yumuşak pamuklarından sayılan, 100% Ege Pamuğundan dokunan müslin örtülerimiz Alman OEKO-Tex standartlarında üretilmiş olup, bebeğinizin cildi için en yumuşak ve sağlıklı halini almıştır. 

Kutunun İçindekiler

Müslin Ağız Bezi Setlerimiz içinde sizler için özenle kombinlediğimiz altı adet 20 cm x 20 cm müslin ağız bezi gelmektedir. İki adet flamingo desenli müslin ağız bezi, iki adet pembe çizgili müslin ağız bezi, iki adet de düz pembe müslin ağız bezi gelmektedir. Doğal kraft kağıdından üretilen zarflarımız şık görüntüsü sayesinde çok düşünceli ve tatlı bir hediye de olabilir.

Kullanım Talimatları

Yüzde yüz Ege Pamuğundan üretilen müslin örtülerimiz makinede yüksek sıcaklıklarda kolaylıkla yıkanabilir. Ürün yıkandığından yumuşak, bürümcüklü bir hal alır. Ütülediğiniz takdirde eski haline dönecektir. Müslin örtünüzü bebeğinizin arzusu üzerine ister bürümcüklü, ister düz bir şekilde kullanabilirsiniz.